جایزه ی ویژه ی کنفرانس ملی مدیریت نوآوری به زئوس تعلق گرفت

رادیو زئوس ویژه برنامه روز شیراز
رادیو زئوس ویژه برنامه روز شیراز
اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۵
زئوس شایسته ی دریافت گواهینامه ی پنجمین جشنواره حامیان حقوق مصرف کنندگان
زئوس شایسته ی دریافت گواهینامه ی پنجمین جشنواره حامیان حقوق مصرف کنندگان
اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۵

جایزه ی ویژه ی کنفرانس ملی مدیریت نوآوری به زئوس تعلق گرفت

جایزه ی ویژه ی کنفرانس ملی مدیریت نوآوری به زئوس تعلق گرفت
مرکز تخصصی طراحی وب زئوس موفق به دریافت جایزه ی ویژه ی کنفرانس ملی مدیریت نوآوری در حوزه ی فناوری اطلاعات و ارتباطات شد…
کنفرانس ملی مدیریت نوآوری در کسب و کار با حمایت  مرکز تخصصی طراحی وب سایت زئوس و هماهنگی شرکت همایش آفرینان تیرازیس در تاریخ ۷ بهمن ۱۳۹۴ در شیراز برگزار گردید.

در این کنفرانس یک روزه اساتید مطرح کشور در حوزه ی مدیریت نوآوری و خلاقیت در کسب و کار، همچون پروفسور بیژن خرم،دکتر محمد نمازی و دکتر هادی موذن جامی به ایراد سخنرانی پیرامون مباحث جدید مدیریتی پرداختند.محورهای کنفرانس بصورت خلاصه بدین شرح بود:

1 – نوآوری در کارآفرینی

2 – نوآوری در فروش و بازاریابی

3 – نوآوری در برنامه ریزی استراتژی

4 – نوآوری در منابع انسانی

5 – نوآوری در تفکر استراتژیک

6 – نوآوری در مدیریت مالی

7 – نوآوری در برند سازی

8 – نوآوری در شرایط پسا تحریم

در حاشیه ی برگزاری این کنفرانس نمایشگاهی برای معرفی و عرضه ی محصولات شرکتهای نو آور نیز برپا بود که مرکز تخصصی طراحی وب زئوس به عنوان شرکت نوآور و استراتژیست در حوزه ی فناوری اطلاعات در این نمایشگاه شرکت کرد.که با استقبال بازدیدکنندگان از نمایشگاه همراه بود.

در این کنفرانس از کارآفرینان نمونه در حوزه های مختلف فعالیتی تقدیر و تشکر ویژه به عمل آمد که در همین راستا جناب مهندس مرتضی امینی مقدم به عنوان کارآفرین  نوآور و استراتژیست در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات برنده ی جایزه ی ویژه این کنفرانس شناخته شدند.

جایزه ی ویژه ی کنفرانس ملی مدیریت نوآوری به زئوس تعلق گرفت مرکز تخصصی طراحی وب زئوس موفق به دریافت جایزه ی ویژه ی کنفرانس ملی مدیریت نوآوری در حوزه ی فناوری اطلاعات و ارتباطات شد... کنفرانس ملی مدیریت نوآوری در کسب و کار با حمایت مرکز تخصصی طراحی وب سایت زئوس و هماهنگی شرکت همایش آفرینان تیرازیس در تاریخ ۷ بهمن ۱۳۹۴ در شیراز برگزار گردید. در این کنفرانس یک روزه اساتید مطرح کشور در حوزه ی مدیریت نوآوری و خلاقیت در کسب و کار، همچون پروفسور بیژن خرم،دکتر محمد نمازی و دکتر هادی موذن جامی به ایراد سخنرانی پیرامون مباحث جدید مدیریتی پرداختند.محورهای کنفرانس بصورت خلاصه بدین شرح بود: 1 - نوآوری در کارآفرینی 2 - نوآوری در فروش و بازاریابی 3 - نوآوری در برنامه ریزی استراتژی 4 - نوآوری در منابع انسانی 5 - نوآوری در تفکر استراتژیک 6 - نوآوری در مدیریت مالی 7 - نوآوری در برند سازی 8 - نوآوری در شرایط پسا تحریم در حاشیه ی برگزاری این کنفرانس نمایشگاهی برای معرفی و عرضه ی محصولات شرکتهای نو آور نیز برپا بود که مرکز تخصصی طراحی وب زئوس به عنوان شرکت نوآور و استراتژیست در حوزه ی فناوری اطلاعات در این نمایشگاه شرکت کرد.که با استقبال بازدیدکنندگان از نمایشگاه همراه بود. در این کنفرانس از کارآفرینان نمونه در حوزه های مختلف فعالیتی تقدیر و تشکر ویژه به عمل آمد که در همین راستا جناب مهندس مرتضی امینی مقدم به عنوان کارآفرین نوآور و استراتژیست در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات برنده ی جایزه ی ویژه این کنفرانس شناخته شدند. منبع

منبع : http://zeusteam.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *