ضرورت اشتن وب سایت

۷ اصل اساسی وردپرس UX
February 28, 2016
اشتباهات متداول در استفاده از Ajax برای طراحی وب سایت
February 29, 2016

ضرورت اشتن وب سایت

این روز ها افراد محصولات مورد نظر خود را در هر زمینه ای که باشد با جستجو در اینترنت پیدا می کنند،کسی که بدنبال توانایی های شماست می تواند از همین طریق با فعالیت شما آشنا شود،وب سایت ها مزایای فراوانی برای صاحبان خود دارند مهم ترین آنها به شرح ذیل می باشد:

1.داشتن یک وب سایت باعث افزایش اعتبار تجارت شما می شود.

2. داشتن یک وب سایت از نظر هزینه از هرگونه تبلیغات دیگر برای شما ارزانتر و به صرفه تر خواهد بود و به گونه ای باعث پس انداز هزینه شما می شود و در مدتی طولانی می تواند باعث کاهش هزینه های شناسایی محصولات و برند و تبلیغات شود.هزینه طراحی سایت به مراتب پائین تر از تبلیغات در سایر رسانه ها مانند رادیو،تلویزیون و مجلات، بیلبوردها می باشد.

3. بروز کردن اطلاعات در سایت ها بسیار راحت تر از بروز رسانی اطلاعات در کاتالوگ ها ،بروشور ها و…می باشد و بدون اتلاف وقت و واسطه به راحتی می توان اطلاعات جدید را در اختیار کاربران قرار داد و تغییرات انجام شده در محصولات و قیمت ها را می توان به سرعت به اطلاع مشتریان رساند.

4.در 24 ساعت شبانه روز و حتی درزمان تعطیلات ، وب سایت شما همیشه در دسترس می باشد و باعث می شود حتی در زمانی که شما حضور ندارید، جذب مشتریان انجام شود.
5. از آنجا که کاربران زیادی از اینترنت استفاده می کنند و روز به روز بر تعداد آنها افزوده می شود تجارت شما هر چقدر هم که کوچک باشد از این طریق تبدیل به یک برند شناخته شده خواهید شد.

6.فارغ از اینکه شما چه محصول و یا خدمتی را ارائه می دهید ،از آنجا که سایت شما قابلیت مشاهده در عرصه جهانی و یا هر شخصی در هر کجای دنیا که به اینترنت دسترسی داشته باشد را دارد در واقع شما امکان معرفی و یا فروش محصولات خود را در بازاری بزرگتر، حتی بازار های جهانی خواهید داشت. یکی از ملزومات فعالیت در بیرون از مرز، داشتن وب سایت است.

7.مهم نیست چه تجارتی انجام می‌دهید، وب‌سایت یک مکان عالی برای نمایش کارها است، با نوع معرفی و توضیحات مناسب از محصولات و خدمات خود می‌توانید اثبات کنید محصولات و خدمات شما خاص و منحصر به‌فرد هستند و چرا کاربران بهتر است از محصولات شما استفاده کنند.

8.با توجه به ارزش زمان،ارائه اطلاعات به روش های سنتی ،تلفنی،حضوری ،چاپ و یا حتی ایمیل زمانبر می باشد،شما می توانید اطلاعات زیادی از محصولات خود را با قرار دادن در کاتالوگ های آنلاین در سایتتان و تنها با قراردادن یکبار اطلاعات به صورت نامحدود در اختیار همگان قرار دهید.این امر به صرفه جویی در زمان بسیار کمک می کند.

9.با استفاده از وب سایت می توان ارتباط بیشتری با مشتریان داشت، با گذاشتن بخش پرسش و پاسخ در سایت و یا نظر سنجی و… می توانید از نظرات مشتریان و در نهایت بهبود و ارتقای خدمات خود استفاده نمائید.مشتریان می توانند در هر زمان و هر مکانی با شما ارتباط برقرار کنند.

10.شما می توانید علاوه بر معرفی یا فروش محصولات خود در وب سایتتان،با ایجاد فضای تبلیغاتی در سایتتان و معرفی سایت های دیگر ، از این طریق نیز کسب در آمد داشته باشید.

11.با توجه به اینکه مردم برای هر خریدی ابتدا در اینترنت جستجو می کنند یک وب سایت این امکان را برای شما مهیا می سازد که بتوانید برای مشتریان بالقوه اعتماد سازی کنید و با این کار باعث می شوید از خود مشتریان برای خود بازاریاب بسازید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *